Ocieplenie fundamentów i posadzek specjalistyczną pianką

Trzeba pamiętać, że odpowiednio ocieplone posadzki i fundamenty to podstawa zdrowego domu. Nieodpowiednio izolowany fundament często narażony jest na wilgoć, co skutkuje po jakimś czasie uszkodzeniem konstrukcji obiektu. Wcześniej wymieniona wilgoć może przedostać się do domu, prowadząc do powstania pleśni i grzybów.

Polaris – Izolacje Natryskowe oferuje profesjonalne ocieplenie fundamentów m.in. na terenie woj. podlaskiego, gwarantując zrealizowanie usługi solidnie oraz terminowo.

Ocieplenie pianką domów w Podlaskiem? Same plusy!

Ocieplanie posadzki pianką to najkorzystniejsze rozwiązanie.  Izolacja pianką PUR zapewnia monolityczną powierzchnię, bez łączeń i spoin. 

Do ocieplania fundamentów polecamy np. mieszkańcom Podlaskiego piankę Purinos HO, H oraz HR. Są to pianki zamkniętokomórkowe. Tworzą one barierę hydroizolacyjną, przez co zapobiegają dostawaniu się wody do budynku.

Izolacja fundamentu, aby dała oczekiwany efektu, musi być wykonana szczelnie i dokładnie. Do izolacji starych fundamentów o nierównej płaszczyźnie jest idealna. Tworzy monolityczną, jednolita warstwa pianki, bez szwów oraz spoin. Wypełnia każdą przestrzeń, a przy tym jest odporna na nacisk. Pianka zapewni ochronę przez kilkadziesiąt lat!