Koszt ocieplenia pianą PUR firmy Purinova za m2

Nasza oferta izolacji pianą poliuretanową PUR firmy Purinova, kierowana do odbiorców w podlaskiem i nie tylko, to idealny sposób na ocieplenie każdego metrażu powierzchni – nawet tych dużych powierzchni. Koszt wykonania takiej izolacji lub ocieplenia jest zawsze ustalany z inwestorem, indywidualnie dla każdego projektu. Jest to obliczane po wykonaniu dokładnego pomiaru powierzchni, która wymaga izolacji.

Należy też pamiętać, że jeśli zdecydujemy się na ocieplanie pianką poliuretanową, cena inwestycji będzie trochę wyższa niż za ocieplanie wełną mineralną – którą znajdziemy w każdej hurtowni budowlanej. Warto zwrócić uwagę, że skuteczność izolacji piankami PUR jest o wiele lepsza. Warto podkreślić, że pianka aplikowana jest pod ciśnieniem i dociera nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Tworzy przy tym bardzo szczelną warstwę izolacyjną.

Cenna izolacji natryskowych za m2 – co na nią wpływa

Ocieplanie pianką poliuretanową firmy Purinova to usługa, której wartość ma inne wartości składowe niż przy docieplaniu tradycyjnym potencjalnego obiektu np. w podlaskiem. Cena izolacji natryskowej składa się głównie z wartości sprzętu niezbędnego do aplikacji oraz kosztów materiału. Zabieg izolacji wykonuje się szybciej, stąd wynika, że cena robocizny jest niższa niż przy docieplaniu wełną mineralną. Dodatkowo cena ocieplenia pianą zależy od wybranej wersji izolacji pianką PUR. Trzeba też zwrócić uwagę, że pianka poliuretanowa w formie natrysku jest o wiele skuteczniejsza, niż izolacja tworzywem otwartokomórkowym.

Należy też wziąć pod uwagę, że izolację z wełny mineralnej trzeba po kilku lub maksymalnie kilkunastu latach wymienić, a izolacja natryskowa pianki poliuretanowej to izolacja wystarczająca co najmniej na kilkadziesiąt lat. Po przeliczeniu na przestrzeni lat – cena jest naprawdę atrakcyjna.

Ocieplenie natryskowe ceny za m2

Ile kosztuje ocieplenie domu pianą Purinova? – jest to najczęściej zadawane pytanie od klientów z woj. podlaskiego. Oferta na izolację pianką poliuretanową jest uzależniona od kilku ważnych czynników. Bez dłużej rozmowy z inwestorem, przeanalizowaniu jego potrzeb – nie można określić dokładnej kwoty.

Poniżej przedstawiamy formularz ofertowy – dzięki niemu poznamy Twoje potrzeby.

Pierwszy punkt wyceny, który znacznie kształtuje koszt izolacji pianą PUR, to grubość wykonywanej izolacji. Podstawowa grubość izolacji powinna wynosić minimum 15-20 cm.

Duży wpływ na cenę ma typ budownictwa obiektu – czy jest to obiekt nowy, czy już istniejący. Do obecnie budowanych domów określone zostały przepisami konkretne współczynniki przenikania np. dla dachu wynosi on U=0,18 W/m2K. W starym budownictwie zaś wcześniej były odmienne współczynniki. Nasi specjaliści pomogą dobrać optymalną grubość izolacji.

Kolejnym decydującym punktem ceny ocieplenia natryskowego jest wielkość powierzchni, która ma być ocieplona. Nasi specjaliści omawiają wszystkie parametry z Klientem i ma on pełną świadomość zarówno, co do położonej warstwy, jak i użytych materiałów.

Ostatnim kluczowym wyznacznikiem, który decyduje, jaka jest cena izolacji pianką PUR, to rodzaj użytej piany. Używamy tylko certyfikowanych i atestowanych surowców i produktów.

Wycena izolacji pianą

    * Pola wymagane