Ocieplanie magazynu i hal pianą

Izolacja hal i obiektów przemysłowych wymaga  zastosowania rożnorodnych metod z uwagi na specyficzną konstrukcję obiektu np. dach z blachy trapezowej. Pianka to innowacyjne rozwiązanie, której parametry idealnie nadają się do takich inwestycji jak hale i magazyny, itd. 

Ocieplanie hal w podlaskiem - inwestycja, która się opłaca!

Ocieplanie hal i magazynów, które oferujemy na terenie woj. podlaskiego, jest korzystne z wielu powodów. Przede wszystkim przechowywany towar oraz sprzęt będzie zdecydowanie lepiej chroniony przed wilgocią i zmianami temperatury. W suchym i stabilnym środowisku produkty są mniej narażone na uszkodzenia oraz deformacje, a to szczególnie ważne w przypadku wrażliwych i delikatnych wyrobów.

ocieplanie ścian

Ocieplenie przez nas Twojego magazynu w podlaskiem poprawi komfort pracujących w nim osób, co może zaowocować zwiększeniem ich wydajności. W ciepłym środowisku pracy ludzie czują się lepiej i są bardziej zmotywowani do wykonywania swoich obowiązków.

Poza poprawą komfortu pracy ocieplanie hal i magazynów w podlaskiem obniża koszty ogrzewania budynku. W jego efekcie zapobiega się stratom ciepła, a to znaczy, że mniej energii jest potrzebne do ogrzewania pomieszczeń. W rezultacie, rachunki za ogrzewanie są niższe i da się zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy w ciągu roku.

Podłoże

Piankę charakteryzuje wysoka szczelność i ma idealna przyczepność na prawie każdym podłożu. Pamiętać należy, że pianka tworzy monolityczną, bezspoinową warstwę. W takiej warstwie nie spotkają Państwo  mostków termicznych. Pianka ponadto tworzy barierę termo- i hydroizolacyjną, a także akustyczną.